fbpx
Life Call

Câștigători 🏅

Crosul caritabil „RUN for LIFE” - Ed. a II-a - 7 oct 2023

CursaCateg. vârstăPremiulCâștigători
Cursa de 10 kmOPENPREMIUL IBeres Hunor
PREMIUL IIBogaci Andrei
PREMIUL IIIAndrei Cristian Gavrila
PREMIUL IVAlexandru Oprisan
PREMIUL VMatei Petrascu
18-30 aniPremiul 1 MCosmin Dobrin
Premiul 2 MIoan Stoica
Premiul 3 MStelian Stoica
Premiul 1 FDaniela Nitulescu
Premiul 2 FLuisa Knapp
Premiul 3 FDiana Boamfă
31-40 aniPremiul 1 MAndrei Staicu
Premiul 2 MAlexandru Manciu
Premiul 3 MAlexandru Casu
Premiul 1 FAna Maria Larisa Patrutescu
Premiul 2 FMaria Roxana Comanescu
Premiul 3 FMaria Oana Dragomir
41-50 aniPremiul 1 MMihai Godeanu
Premiul 2 MZanfir Alexandru Ovidiu
Premiul 3 MEmilian Busca
Premiul 1 FDana Bejgu
Premiul 2 FIoana Barbuta
Premiul 3 FAna Topircean
51-60 aniPremiul 1 MAlexandru Cuza
Premiul 2 MAnton Panaitescu
Premiul 3 MIonel Calin
Premiul 1 Fcristina ciobanu
Premiul 2 FEcaterina Roibu
Premiul 3 F(neacordat)
61+ aniPremiul 1 MStefan Nan
Premiul 2 MIon Deusteanu
Premiul 3 MCostel Untea
Premiul 1 FHiroko Ogawa
Premiul 2 F(neacordat)
Premiul 3 F(neacordat)
Cursa de 5 kmOPENPREMIUL IAndrei Livezeanu
PREMIUL IICristian Popa
PREMIUL IIIAndrei Robert Negoita
PREMIUL IVDiana Constantinescu
PREMIUL VIonut Sebastian Scutariu
16-30 aniPremiul 1 MSilviu Ichim
Premiul 2 MAndrei Victor Lupan
Premiul 3 MLuca Trandafir
Premiul 1 FNicoleta Cioranu
Premiul 2 FSophia-Maria Popescu
Premiul 3 FMaria Teodora Daia
31-40 aniPremiul 1 MAndrei Grigoras
Premiul 2 MMircea Dominte
Premiul 3 MMihai Catescu
Premiul 1 FAnca Godeanu
Premiul 2 FIldiko Beres
Premiul 3 FGeorgiana Balan
41-50 aniPremiul 1 MFlorin Matei
Premiul 2 MBogdan Mitcu
Premiul 3 MBogdan-Constantin Radulescu
Premiul 1 FIoana Chirițescu
Premiul 2 FAna Maria Murafa
Premiul 3 FPaula Ana Iacob
51-60 aniPremiul 1 MAdrian Zamfirescu
Premiul 2 MMarian Tudorica
Premiul 3 MVirgil-Alexandru Miulescu
Premiul 1 FSuzana Andreescu
Premiul 2 FCristina Rădulescu
Premiul 3 FCristina Neagu
61+ aniPremiul 1 MRadu Neagu
Premiul 2 MTitu Mateiaș
Premiul 3 MIoan Ghircoias
Premiul 1 FAna Ghircoias
Premiul 2 F(neacordat)
Premiul 3 F(neacordat)
Cursa de 3 kmopen 15-18 / 18+PREMIUL IRares Andrei Laiu
PREMIUL IIRaluca Vîlcu
PREMIUL IIIDea Blaga
PREMIUL IVDumitru Balan
PREMIUL VDaniel Popa
15-18 aniPremiul 1 M open 15-18Rares Stefan
Premiul 2 M open 15-18Adrian Nicolae Blindu
Premiul 3 M open 15-18Gabriel Stelian Stelescu
Premiul 1 F open 15-18Andreea Paun
Premiul 2 F open 15-18Ioana Munteanu
Premiul 3 F open 15-18Daria Antonescu
18+ aniPremiul 1 M 18+Corneliu Andresoi
Premiul 2 M 18+Cosmin Mihai Ciurumelea
Premiul 3 M 18+Armand-Mihail Ion
Premiul 1 F 18+Ilie Ina-Cristina Ilie
Premiul 2 F 18+Daliana Bogioaga
Premiul 3 F 18+Elena Verdes
Alergare Copii5-6 aniPremiul 1 MBalan Stefan
Premiul 2 MCuni Padron Daniel
Premiul 3 MIonescu Alexandru
Premiul 1 FZanfirescu Ana
Premiul 2 FGrasoi Ema
Premiul 3 FMorosanu Ana
7-8 aniPremiul 1 MVladan Alexandru
Premiul 2 MAmbrozie Ioan
Premiul 3 MHalldak Daniel
Premiul 1 FGhinda Ilinca
Premiul 2 FCiobanu Anastasia Iris
Premiul 3 FOroviceanu Nectaria
9-10 aniPremiul 1 MSavoiu Seba
Premiul 2 MJuncanariu Iustin
Premiul 3 MSavoiu Sasha
Premiul 1 FRadeanu Maria-Gabriela
Premiul 2 FApetrei Nectaria
Premiul 3 FȚene Alina Gabriela
11-12 aniPremiul 1 MMitea Daniel
Premiul 2 MDinu Alexandru
Premiul 3 MBurghelea Nicolas
Premiul 1 FHan Eva Maria
Premiul 2 FAmbrozie Ecaterina
Premiul 3 FDeleanu Maia
13-14 aniPremiul 1 MTite Mateo
Premiul 2 MAlexe Ressler Luca
Premiul 3 MBadoi Mihai
Premiul 1 FTolea Cristina
Premiul 2 FBlaga Dea
Premiul 3 FPopescu Maria
Duatlon Copii6-8 aniPremiul 1 MRobert Andrei Preda
Premiul 2 MVictor Ionescu
Premiul 3 MAris Bucuresteanu
Premiul 1 FAlessia-Antonia Neculache
Premiul 2 FIris Epure
Premiul 3 FAyra Bechir
9-10 aniPremiul 1 MLevi Dragoi
Premiul 2 MDavid-Trond Gorghiu
Premiul 3 MVlad Alexandru Belu
Premiul 1 FAnabelle Vulliet
Premiul 2 FIrina Crisan
Premiul 3 FEma Georgescu
11-12 aniPremiul 1 MRobert Colea
Premiul 2 MȘtefan Bocsan
Premiul 3 MVictor Paun
Premiul 1 FMiruna Oprea
Premiul 2 FCristina Maria Sprinceana
Premiul 3 FIulia Diana Giura
13 aniPremiul 1 MRares Bobe
Premiul 2 MSimon Vulliet
Premiul 3 MAndrei Petre
Premiul 1 FAntonia Madalina Vasian
Premiul 2 FSarah Emam
Premiul 3 FAmalia-Georgiana Gheba
Premiu special pentru școala cu cei mai mulți câștigători
Premiu special pentru școala cu cei mai mulți participanți înscriși

Parteneri hidratare

Partener 10 km

Partener revitalizare

Parteneri

Parteneri media

Partener tehnic

Parteneri voluntariat

Scrie-ne un mesaj